اجرای طرح آموزش برای اشتغال دانش ‏آموختگان و دانشجویان (آباد) در دانشگاه جامع علمی کاربردی

قائم‌ مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اجرایی شدن طرح آباد (آموزش برای اشتغال دانش آموختگان و دانشجویان) در دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.

به گزارش ایزی تست، به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر اصغر کشتکار قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: طرح آباد با ایجاد فضای تعاملی بین ظرفیت‌های زیرنظام آموزش عالی نظری و مهارتی به دنبال مهارت‌افزایی و ارتقاء توان اشتغال‌پذیری دانش‌آموختگان و دانشجویان می‌باشد و اجرای این طرح منجر به افزایش کسب مهارت‌های تخصصی و تکمیلی شغلی در کنار کسب دانش نظری و کمک به دستیابی سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر به بازار کار می‌شود.

دکتر کشت کار در ادامه اظهار داشت: در این طرح دانشگاه جامع علمی کاربردی تلاش کرده با در نظر گرفتن نیازهای بازار کار و رشته‌های تحصیلی دانشجویان و دانش آموختگان، پودمان‌های آموزشی تکمیلی تخصصی اشتغال محور متناسب با نیاز آن‌ها را اجرا کند و از این طریق با هدایت جمعیت عظیم دانش‌آموختگان دانشگاهی و دانشجویان برای کسب مهارت‌های تکمیلی تخصصی متناسب و همسو با رشته تحصیلی خود در زیست بوم اشتغال کشور اثرگذار باشد.

وی همچنین مهم‌ترین ویژگی آموزش‌های طرح آباد را اجرای آن در محیط واقعی کار توسط مدرسان تراز اول و خبره دانست و افزود: دستورالعمل اجرایی این طرح نیز جهت اجرا به واحدهای استانی دانشگاه ابلاغ شده است.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره‌ها و نیز مجموعه قوانین و ضوابط دوره‌های کوتاه مدت به سامانه دفتر آموزش‌های کوتاه مدت دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس https://sto.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن