شیوه نامه صدور گواهینامه صلاحیت حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی تصویب شد

شیوه‌ نامه صدور گواهینامه صلاحیت حرفه‌ ای دانشگاه جامع علمی کاربردی در چهاردهمین جلسه شورای صلاحیت حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی بررسی و تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور دکتر حسین بلندی رییس دانشگاه و رییس شورای صلاحیت حرفه ای، دکترمحمد فتحیان معاون نظارت و سنجش دانشگاه و نایب رئیس شورا، نمایندگان دستگاه‌ها و سایر اعضا، چهاردهمین جلسه شورای صلاحیت حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.

فتحیان معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: در این نشست، شیوه‌نامه صدور گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای و قالب گواهینامه به همراه شناسنامه شایستگی‌ها و ارزیابی شغلی مدیر فنی طراحی، محاسبات و استاندارد آسانسور مورد بحث، بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست، رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن استقبال از اقدامات انجام شده در این حوزه، بر اهمیت توسعه صلاحیت حرفه‌ای در کشور و تقویت نقش دانشگاه، تاکید کرد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به برخی اقدامات انجام شده در حوزه صلاحیت حرفه‌ای تصریح کرد: برگزاری فرآیند صلاحیت حرفه‌ای برای تعدادی از کارکنان دستگاه‌های اجرایی معرفی شده از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، کارکنان ستاد مرکزی این دانشگاه، کارکنان شرکت آذین خودرو و همچنین داوطلبان تصدی شغل تکنیسین نصب مکانیکال آسانسور برای اتحادیه کشوری آسانسور و هوشمندسازی فرآیند صلاحیت حرفه‌ای با تدوین RFP پلتفرم سامانه، از اهم فعالیت‌های دانشگاه در حوزه صلاحیت حرفه‌ای در سال ۱۴۰۲ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن