اعلام جزئیات تعطیلی پایان سال در دانشگاه آزاد اسلامی

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ دستورالعملی، جزییات تعطیلی دانشگاه آزاد برای پایان سال، ایام نوروز ۱۴۰۳ و ساعت کاری در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.

به گزارش ایزی تست، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل «تعطیلی پایان سال، ایام نوروز ۱۴۰۳ و ساعت کاری در ماه مبارک رمضان» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ها ابلاغ کرد.

دکتر جاوید در این دستورالعمل آورده است: ضمن تبریک تقارن فرخنده ماه مبارک رمضان با موسم نوروز و آرزوی بهروزی و سربلندی برای کارکنان و اعضای هیأت علمی که به عنوان فرهیختگان حوزه آموزش عالی کشور، نقش پیشران و بی‌بدیلی را در جهت تحقق آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی ایران به منظور پیشرفت و توسعه کشور و تربیت نیروی انسانی متخصص، متعهد و توانمند برعهده دارند، در راستای جبران خدمات کارکنان با رویکرد افزایش ارتباط با عملکرد و تکریم به عنوان یکی از اقدامات مهم و کلان سند تحول و تعالی دانشگاه و در جهت افزایش آسایش و رفاه همکاران محترم و خانواده‌های معظم آنان، از تاریخ ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ به عنوان تعطیلات سالانه نوروزی اعلام می‌شود.

در این دستورالعمل تأکید شده است: پایان وقت اداری دانشگاه (اداری و غیرآموزشی) مشروط بر اینکه امور مربوط به پرداخت حقوق و مزایای اسفندماه انجام پذیرفته باشد، روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه ۱۴۰۲ است و پایان وقت فعالیت‌های آموزشی دانشگاه (بخش‌های آموزشی) تا پایان روز جمعه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۲ خواهد بود.

براساس بندهای این دستورالعمل؛ تمامی فعالیت‌های آموزشی و اداری دانشگاه آزاد اسلامی از روز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ برقرار است و ساعات کاری سازمان مرکزی، واحدها و مراکز آموزشی در ماه مبارک رمضان از ساعت ۸ تا ۱۴/۳۰ تعیین می‌شود.

هرگونه تصمیم‌گیری احتمالی هیأت دولت درخصوص تغییر ساعت کاری در ایام مصادف با لیالی قدر در دانشگاه آزاد اسلامی نیز ملاک عمل قرار گرفته و قابل اجراست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن