پرداخت وام ضروری دانشجویان آغاز شد

با آغز پرداخت وام ضروری دانشجویان، رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: سازمان برنامه و بودجه مقداری از بودجه صندوق را پرداخت کرده است و در صورت تکمیل پرداخت بودجه صندوق توسط سازمان مذکور پرداخت وام شهریه نیز آغاز می‌شود.

به گزارش ایزی تست، بنابر اعلام روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود گنجی با اشاره به آخرین وضعیت ثبت نام و پرداخت وام‌های دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ گفت: حدود ۸۶ هزار دانشجو برای دریافت وام‌های دانشجویی ثبت نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: پرداخت وام ضروری از امروز شنبه آغاز می‌شود و به حساب دانشجویان واریز می‌شود به احتمال زیاد روز سه‌شنبه هم به پایان می‌رسد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: دانشجویان واجد شرایطی که فرم درخواست خود را ارائه کرده ولی وام را دریافت نکرده‌اند می‌توانند از شنبه هفته آینده به دانشگاه‌های خود مراجعه کرده و علت عدم دریافت وام مذکور را جویا شوند.

وی افزود: برخی از دانشجویان نیز شماره شبا خود را اشتباه وارد کرده بودند که با بانک طرف تعهد صندوق رایزنی کرده‌ایم این اشتباه دانشجویان تصحیح شود و دانشجویان معطل وام نشوند.

گنجی درباره پرداخت وام شهریه نیز افزود: سازمان برنامه و بودجه مقداری از بودجه صندوق رفاه دانشجویان را پرداخت کرده است و در صورت تکمیل پرداخت بودجه صندوق توسط سازمان مذکور پرداخت وام شهریه نیز آغاز می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن