رونمایی از «جایزه بورس تحصیلی دانای ایران»

۵ دانش‌ آموز مستعد برتر،‌تقدیر از ۳ کانون نخبه‌ پرور و رو نمایی از جایزه بورس تحصیلی دانا برنامه‌ های روز اول همایش نخبگان است.

به گزارش ایسنا، با هدف ارتباط نخبگان و استعدادهای برتر با مسؤولان عالی نظام و ایجاد فرصتی برای هم‌اندیشی میان نخبگان از امروز سیزدهمین همایش ملی نخبگان با حضور رئیس‌جمهوری کلید خورد. در این همایش با هدف تشویق کانون‌های تربیت دانش‌آموزان نخبه‌پرور با اهدای «جایزه کانون برگزیده تربیتی دانش‌آموزان نخبه انقلاب اسلامی (کانون دانا)» از ۳ کانون نخبه‌پرور برتر تقدیر شد.

در این بخش فرشته لک‌زایی به نمایندگی از مجموعه فرهنگی یاوران مهدی(عج)، حسین عروجی اصفهانی به نمایندگی از کانون اسوه بابل و سینا آطاهریان به نمایندگی از مجموعه فرهنگی تربیتی کانون دانش‌پژوهان نخبه تهران مورد تقدیر قرار گرفتند.

تقدیر از «مادر نخبه‌پرور» بخش دیگری از این مراسم بود که از پری حجی‌زاده دوین مادر سید اسماعیل نصرالهی که علی‌رغم محدودیت‌های جسمانی‌ توانسته‌ است رتبه ۲۵ کنکور سال در رشته علوم انسانی را کسب کند، به عنوان برگزیده معرفی و تقدیر شد.

رونمایی از «جایزه بورس تحصیلی دانای ایران» (طرح حمایت از دانش‌آموزان مستعد مناطق محروم) با حضور مسؤولین بخش دیگری از این مراسم بود.

همچنین از ۵ دانش‌آموز مستعد برتر تقدیر شد که اسامی آنها به این شرح است:

* محدثه عرب
* سمیه محمدی
* سید محمدمعین میرمحمدی
* مهدی کاظمی‌نژاد
* غزل گلستانی

در ادامه برگزاری این همایش دو روزه نخبگان و مستعدان برتر در بازدیدهای معنوی و علمی از نمایشگاه باغ‌موزه دفاع مقدس و نمایشگاه علمی و فناوری در iHit بازدید کردند.

فردا سه‌شنبه، ۲۵ مهر دومین روز از برگزاری این همایش، ۷۰۰ نفر از نخبگان با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن