اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تلفن پاسخگویی این سازمان برای کنکور

با نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور سازمان سنجش کشور طی اطلاعیه در مورد سوءاستفاده از نام این سازمان توسط موسسات و آموزشگاه های متخلف و تماس تلفنی آنها، به داوطلبین هشدار داد.

به گزارش ایزی تست، برخی از مؤسسات و آموزشگاه‌های کنکور با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون سراسری اقدام به ارسال و یا تبلیغ شماره تلفن‌هایی جهت ارائه راهنمایی و مشاوره به داوطلبان و خانواده‌های آنان کرده و خود را از طرف سازمان سنجش و یا وابسته به سازمان سنجش معرفی می‌کنند و پس از تماس داوطلبان و یا خانواده‌ها با این مؤسسات مبلغ زیادی بابت این تماس‌ها در صورتحساب تلفن آنها درج می گردد.

پاسخگویی سازمان سنجش به داوطلبین تنها با شماره و سامانه پاسخگویی زیر

تأکید می‌شود تنها شماره تلفن جهت پاسخگویی و راهنمایی به داوطلبان و خانواده‌های گرامی آنان در مورد آزمون‌های سراسری شماره تلفن ۴۲۱۶۳_۰۲۱ و سامانه پاسخگویی سازمان به آدرس https://request.sanjesh.org  بوده و هیچ شماره تلفن دیگری جهت ارائه راهنمایی و مشاوره به داوطلبان مورد تأیید این سازمان نمی‌باشد. سازمان سنجش آموزش کشور به همه داوطلبان عزیز توصیه می‌کند در مواجهه با اینگونه تبلیغات توجه و دقت کافی داشته و فریب القاب و عناوین مرتبط با عنوان این سازمان را نخورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن