اطلاعیه اعلام زمان ثبت‌ نام و برگزاری آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت دوم)

سازمان سنجش، اطلاعیه مربوط به اعلام زمان ثبت‌ نام و برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ را منتشر کرد.

به گزارش ایزی تست، بنابر اعلام سازمان سنجش، به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت دوم) برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند ثبت‌نام از روز سه‌شنبه به‌ تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ (هفتم فروردین ماه ۱۴۰۳) منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز یکشنبه به‌ تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ (دوازدهم فروردین ماه ۱۴۰۳) پایان می‌پذیرد؛ لذا داوطلبان واجد شرایط می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت دوم) ثبت‌نام نمایند. دفترچۀ راهنمای ثبت‌نام در این آزمون هم‌زمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود.

زمان برگزاری آزمون برای داوطلبان در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۱۴۰۳/۰۴/۸ (هفتم و هشتم تیر ماه ۱۴۰۳) خواهد بود.

لازم به توضیح است افرادی که منحصراً متقاضی رشته‌های پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل) هستند نیز می‌توانند در تاریخ اعلام شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. این داوطلبان لزومی ندارد که در جلسۀ آزمون (روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۱۴۰۳/۰۴/۸) حضور پیدا کنند.

شایان ذکر است آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) برای همه داوطلبانی که در زمان مقرر (۱۴۰۲/۰۹/۰۵لغایت ۱۴۰۲/۰۹/۱۵) نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، در روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ و ۱۴۰۳/۰۲/۷برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن