اطلاعیه زمان ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۲

اطلاعیه اعلام زمان ثبت‌ نام و انتخاب‌ رشته برای مرحله پذیرش بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) در رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی و مجازی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دانشکده‌ها و آموزشکده‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال ۱۴۰۲ منتشر شد.

به گزاش ایزی تست، بنابر اعلام سازمان سنجش، بر اساس مصوبات سی و هفتمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو به تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸مقرر شد برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته‌های تحصیلی مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲که پذیرش آن‌ها بر اساس سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) انجام شده و ظرفیت آن‌ها تکمیل نشده، مرحله تکمیل ظرفیت برای پذیرش نوبت بهمن ماه انجام شود.

لذا به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب‌رشته برای شرکت در این مرحله می‌رساند، ثبت‌نام و انتخاب‌رشته به صورت اینترنتی از روز یکشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۸آغاز و تا روز پنجشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ ادامه خواهد داشت. لازم به توضیح است دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب‌رشته حاوی شرایط و ضوابط پذیرش دوره مذکور از روز شنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود.

متقاضیان کدرشته‌ محل‌های پذیرش با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام و انتخاب‌رشته لازم است به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.iau.ir مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن