اطلاعیه و اسامی نهایی رشته‌ فوریت‌های پزشکی پیش‌بیمارستانی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته تحصیلی نیمه‌متمرکز فوریت‌های پزشکی پیش‌بیمارستانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ منتشر شد.

به گزارش ایزی تست، بنابر اعلام سازمان سنجش، پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ این سازمان مبنی بر اعلام زمان و محل انجام مراحل مصاحبه از معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی نیمه متمرکز کارشناسی ناپیوسته فوریت‌های پزشکی پیش‌بیمارستانی (کدرشته‌محل‌های ۱۱۶۱ تا ۱۲۰۴ مربوط به کد رشته امتحانی ۱۱۴) دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲بدین‌وسیله به اطلاع افرادی که در زمان مقرر برای انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش به مؤسسات ذی‌ربط مراجعه کرده‌اند، می‌رساند که اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته نیمه‌متمرکز مذکور در سایت این سازمان اعلام شده است.

پذیرفته‌شدگان، لازم است که برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام از تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ به پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی مؤسسه محل قبولی مراجعه کرده و مطابق برنامه زمانی اعلام شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه محل قبولی و با توجه به مدارک ذیل نسبت به ثبت‌نام خود به صورت قطعی اقدام کنند. عدم اقدام به‌موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام، به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنان در رشته قبولی تلقی خواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت‌نام فوریت‌های پزشکی پیش‌بیمارستانی

۱-اصل و یک برگ تصویر از تمام صفحات شناسنامه.

۲-اصل و یک برگ تصویر از پشت و روی کارت ملی.

۳-شش قطعه تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.

۴-وضعیت نظام وظیفه (برادران) باید مطابق با یکی از کدهای مندرج در صفحه ۲۴ و ۲۵ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ باشد.

۵-اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع.

۶-اصل یا گواهی مدرک کاردانی (فوق دیپلم) حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰، برای آن‌دسته از پذیرفته‌شدگانی که ارائه اصل یا گواهی مدرک کاردانی امکان‌پذیر نباشد، لازم است که اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کاردانی با محتوی فرم شماره ۶ مندرج در دستورالعمل ثبت‌نامی (ارائه شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌عالی) را ارائه کنند که در آن قید شده باشد «اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی یا شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌باشد.» در صورتی که فرد پذیرفته در تاریخ مقرر فارغ‌التحصیل نشده باشد، قبولی وی «لغو» می‌شود.

۷-ارائه اصل گواهینامه انجام خدمات قانونی مقرر (طرح لایحه نیروی انسانی): پذیرفته‌شدگان دارای مدرک کاردانی گروه آموزشی پزشکی که پایان طرح نیروی انسانی آنان تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ یا ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ باشد یا گواهی معافیت از خدمت لایحه طرح.

۸-ثبت‌نام و ادامه تحصیل دارندگان مدرک کارشناسی پیوسته به شرط دارا بودن شرایط لازم مطابق مفاد بند «ﻫ» مندرج در صفحه ۱۹ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته
سال ۱۴۰۲ بلامانع خواهد بود.

۹-دارندگان مدرک معادل که واجد شرایط ثبت‌نام و شرکت در این آزمون بوده‌اند لازم است که مطابق مفاد بند «ط» مندرج در صفحه ۲۰ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ نسبت به ارائه گواهی مربوط به دانشگاه محل قبولی اقدام کنند.

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را در این خصوص حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ در ساعت اداری با شماره تلفن: ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) یا با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مطرح کنند.

اسامی پذیرفته شدگان نهایی فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی کاردانی به کارشناسی

برای مشاهده فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته تحصیلی نیمه‌متمرکز فوریت‌های پزشکی پیش‌بیمارستانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ لطفا اینجا را کلیک نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن