زمان اعلام نتایج نهایی درخواست انتقال دانشجویان علوم‌ پزشکی

فرایند اعلام نتیجه نهایی درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه‌ های علوم‌ پزشکی برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲ از هفته جاری آغاز می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اعلام نتایج آخرین مرحله نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲ یعنی «بررسی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد» از روز یکشنبه ۲۴ دی ماه آغاز می‌شود.

فرایند انتقال دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی با «ثبت درخواست توسط دانشجویان متقاضی در دانشگاه مبداء و بارگذاری مدارک لازم» از روز شنبه ۲۰ آبان ماه به طور رسمی آغاز شد.

مرحله «ثبت درخواست توسط دانشجویان متقاضی در دانشگاه مبداء و بارگذاری مدارک لازم» از روز شنبه ۲۰ آبان ماه آغاز شد و در روز دوشنبه ۲۰ آذر ماه به پایان رسید. پس از اتمام این فرایند، مرحله «بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو» از روز سه‌شنبه ۲۱ آذر آغاز شد و ۱۲ روز بعد یعنی در ۲ دی ماه به پایان رسید.

یک روز پس از اتمام مرحله دوم، مرحله «رسیدگی و اعلام نتیجه اولیه توسط دانشگاه مبداء» آغاز شد که بر این اساس، این مرحله از روز یکشنبه ۳ دی ماه آغاز شد و تا روز سه‌شنبه ۱۲ دی ماه ادامه داشت.

پس از این مرحله، «بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو» آغاز شد. چهارمین مرحله انتقال دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی از روز چهارشنبه ۱۳ دی آغاز شده و در روز شنبه ۲۳ دی ماه به پایان می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن