معرفی سامانه بوستان دانشگاه فنی‌ حرفه‌ ای

سامانه بوستان دانشگاه فنی‌ حرفه‌ ای جایگزین سامانه ناد شده است. به دلیل نارضایتی کاربران از سامانه ناد و همچنین ارتقا زیر ساخت‌ های سامانه اکنون به سایت بوستان فنی منتقل شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، دانشگاه فنی و حرفه‌ای یکی از مراکز مهم آموزشی کشور است که هرساله دانش آموختگان زیادی در رشته‌های تحصیلی مختلف از این موسسه فارغ التحصیل می‌شوند.

در راستای توسعه زیرساخت‌های آموزش الکترونیک و تسهیل انجام امور دانشجویان، دانشگاه فنی و حرفه‌ای سامانه بوستان را راه اندازی کرده است. این سامانه خدمات مختلفی از جمله انتخاب واحد، برگزاری کلاس‌های مجازی، ثبت نمرات دروس، انتقالی و میهمانی، پرداخت شهریه، ارزشیابی کیفی اساتید و… را به دانشجویان ارائه می‌دهد و دانشجویان می‌توانند علاوه بر سامانه سمیاد، از امکانات سامانه مذکور نیز استفاده کنند.

دانشگاه فنی حرفه‌ای کشور به منظور تسهیل در انجام امور دانشجویان این دانشگاه اقدام به راه اندازی سامانه‌های مختلفی کرده است که از این میان می‌توان به سامانه بوستان دانشگاه فنی و حرفه‌ای به نشانی http://bustan.tvu.ac.ir اشاره کرد.

در سایت بوستان فنی و حرفه‌ای امکانات مختلفی از جمله انتخاب واحد، برگزاری کلاس‌های مجازی، ثبت نمرات دروس، انتقالی و میهمانی، پرداخت شهریه، ارزشیابی کیفی اساتید برای دانشجویان ارائه شده است که دانشجویان می‌توانند پس از ورود به سامانه بوستان فنی حرفه‌ای از این خدمات استفاده کنند.

تمامی داوطلبان پس از انجام مراحل ثبت نام در سایت بوستان فنی حرفه‌ای بایستی در صورت ورود به سامانه بوستان دانشگاه فنی حرفه‌ای، کد ملی و کلمه عبور خود را وارد کرده تا از امکانات سایت بوستان استفاده کنند.

* معرفی سایت بوستان فنی و حرفه‌ای

دانشگاه فنی و حرفه‌ای به منظور ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به دانشجویان خود سامانه‌های مجازی مختلفی را ارائه کرده است تا داوطلبان بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه فنی و حرفه ای، از خدمات دانشگاهی استفاده کنند، یکی از سامانه‌هایی که اخیرا توسط دانشگاه فنی و حرفه‌ای راه اندازی شده است، سامانه بوستان دانشگاه فنی حرفه‌ای به نشانی http://bustan.tvu.ac.ir است.

سایت بوستان فنی یک سیستم جامع و کارآمد است که خدمات مختلفی را به دانشجویان ارائه می‌دهد. بدین ترتیب تمامی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور می‌توانند به صورت غیر حضوری از طریق ورود به سامانه بوستان دانشگاه فنی حرفه‌ای امور دانشجویی خود همچون انتخاب واحد و پرداخت شهریه دانشگاهی را به صورت آنلاین از طریق این سامانه انجام دهند.

یکی از امکانات و ویژگی‌های مهم سامانه بوستان سیستم آموزشی تعبیه شده در سامانه است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

لازم به ذکر است تمامی خدمات دانشگاه فنی و حرفه‌ای قبلا از طریق سامانه ناد انجام میشد، که به دلیل نارضایتی داوطلبان و ارتقا زیرساخت‌های سامانه اکنون به سایت بوستان فنی منتقل شده است. بدین منظور داوطلبان پس از انجام مراحل ثبت نام سایت بوستان فنی حرفه‌ای می‌توانند با ورود به سامانه بوستان فنی حرفه‌ای از امکانات آن استفاده کنند.

بدین ترتیب داوطلبان پس از ورود به سایت بوستان فنی حرفه‌ای می‌توانند کد ملی و رمز عبور خود را وارد کرده تا به پروفایل اختصاصی خود منتقل شوند، در پروفایل کاربری دانشجویان امکان انجام مراحل انتخاب واحد، حذف و اضافه، پرداخت شهریه و سایر موارد وجود دارد.

* راهنمای ورود به سامانه بوستان دانشگاه فنی حرفه‌ای

سامانه بوستان دانشگاه فنی و حرفه‌ای به منظور سرعت بخشیدن به امور دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور طراحی و راه اندازی شده است. سایت بوستان فنی در حال حاضر به عنوان جایگزین سامانه ناد فنی و حرفه‌ای در دسترس قرار گرفته است.

لذا داوطلبان می‌توانند پس از انجام مراحل ثبت‌نام سایت بوستان فنی حرفه‌ای به بخش‌های مختلف سامانه دسترسی داشته و از امکانات آن استفاده کنند.

تمامی دانشجویان دانشگاه فنی حرفه‌ای به منظور استفاده از خدمات و ویژگی‌های سایت بوستان از قبیل انتخاب واحد، ارزشیابی اساتید، دسترسی به طرح‌های پژوهشی منتخب و سایر موارد بایستی پس از ورود به سامانه بوستان دانشگاه فنی حرفه‌ای بر اساس نیاز خود از سیستم‌های سیستم‌های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و دانشجویی استفاده کنند.

۱. متقاضیان به منظور ورود به سامانه بوستان فنی حرفه‌ای بایستی عبارت سایت بوستان را در مرورگر خود وارد کنند.ورود به سامانه بوستان فنی حرفه‌ ای بایستی عبارت سایت بوستان را در مرورگر خود وارد کنند.

۲. حال در صفحه نمایش جستجو گوگل بر روی لینک ورود به سامانه بوستان دانشگاه فنی حرفه‌ای کلیک کرده تا صفحه اصلی سایت نمایش داده شود. روی لینک ورود به سامانه بوستان دانشگاه فنی حرفه‌ای کلیک کرده تا صفحه اصلی سایت نمایش داده شود.
۳. پس از ورود به سایت بوستان فنی حرفه‌ای به منظور استفاده از هر کدام از بخش‌های سایت ابتدا کد ملی و رمز ورود به سایت را وارد کرده و گزینه ورود را انتخاب کنند.پس از ورود به سایت بوستان فنی حرفه‌ای به منظور استفاده از هر کدام از بخش‌های سایت ابتدا کد ملی و رمز ورود به سایت را وارد کرده و گزینه ورود را انتخاب کنند.
تمامی داوطلبان باید پس از اولین ورود به سایت بوستان بخش صحت‌سنجی اطلاعات را تکمیل کرده و در صورت صحیح بودن اطلاعات وارد شده در سامانه گزینه تایید را فعال کنند. بدیهی است مسئولیت درج اطلاعات صحیح در سایت بوستان فنی به عهده شخص دانشجو است به همین دلیل لازم است در هنگام وارد کردن اطلاعات ثبت نامی توجه کافی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن