افزایش شهریه پلکانی دانشجویان علوم پزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت در باره نحوه افزایش شهریه دانشجویان علوم پزشکی، با رد افزایش چند برابری شهریه دانشجویان علوم پزشکی گفت: افزایش شهریه برای دانشجویان فعلی باید به صورت متعارف، پلکانی و در نظر گرفتن شرایط انجام شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر ابوالفضل باقری فرد در خصوص افزایش شهریه دانشجویان شهریه‌پرداز دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: افزایش چند برابری شهریه دانشجویان شهریه‌پرداز دانشگاه‌های علوم پزشکی مورد تأیید معاونت آموزشی وزارت بهداشت نیست.

نحوه افزایش شهریه دانشگاه های علوم پزشکی

وی گفت: این افزایش برای دانشجویان فعلی باید به صورت متعارف، پلکانی و با در نظر گرفتن شرایط دانشجویان هر دانشگاه انجام شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: مبالغ اعلام شده با عنوان سرانه سالیانه تعیین شده از سوی سازمان برنامه و بودجه در سال ۱۴۰۲ برای اطلاع دانشگاه‌ها و هیئت امنای آنها بوده و باید در ظرفیت پذیرش دانشجویان شهریه پرداز مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در خصوص دانشجویان شهریه‌پرداز که با مبالغ قبلی ثبت نام کرده اند، هیچ گونه افزایشی صورت نخواهد گرفت.

باقری‌فرد اظهار کرد: واقعی شدن هزینه‌های آموزش در رشته‌های علوم پزشکی در مسیر تحقق عدالت آموزشی است ولی هرگونه افزایش باید به صورت متعارف، پلکانی و اطلاع قبلی داوطلب صورت پذیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن