راهنمای پذیرفته شدگان نهایی رشته های دکتری حرفه ای سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد

راهنمای زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی رشته های دکتری حرفه ای سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی که نتایج آنها از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است، منتشر شد.

به گزارش ایزی تست، به نقل از سایت دانشگاه آزاد، موارد زیر را به پذیرفته شدگان نهایی رشته های دکتری حرفه ای ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اعلام میدارد:

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی رشته های دکتری حرفه ای ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد:

۱- با عنایت به اینکه ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی صورت می‌پذیرد کلیه پذیرفته شدگان (اعم از نیم سال اول یا نیم سال دوم) لازم است از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه سال ۱۴۰۲ جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس: edu.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

۲-عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳- پرونده کلیه پذیرفته شدگان سال ۱۴۰۲ جهت احراز صلاحیت‌های عمومی تحت بررسی اساس و نتیجه آن متعاقباً از طرف دفتر گزینش صلاحیت‌های عمومی سازمان مرکزی به اطلاع واحدهای دانشگاهی خواهد رسید.

۴- دانشجویان غیر مشمول وظیفه عمومی (خواهران و برادران دارای کارت معافیت یا کارت پایان خدمت) که به منظور انتقال، تغییر رشته و یا تغییر مقطع در آزمون مجدد شرکت نموده و پذیرفته شده اند، لازم است ضمن مراجعه به واحد اولیه و ارائه کارنامه اینترنتی قبولی درخواست تسویه حساب نموده و پس از پرداخت هزینه های مربوط مدارک تحصیلی خود را دریافت و جهت ثبت نام به واحد مقصد مراجعه نمایند (دانشجویان مشمول مجاز به شرکت در آزمون مجدد نمی باشند).

۵- دانشجویان رشته های علوم پزشکی با تکمیل فرم مربوطه، متعهد می شوند پس از گذراندن دروس علوم پایه، به هر واحدی که دانشگاه با توجه به امکانات خود از نظر آموزشی و بیمارستانی برای ادامه تحصیل آنان تعیین و اعلام می نماید، منتقل شده و ادامه تحصیل دهند و حق هیچ گونه اعتراضی در این مورد نداشته باشند.

۶- با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت می‌باشد.

تبصره: کلیه پذیرفته شدگان لازم است مطابق زمانبندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل به منظور تکمیل مراحل ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

۱-اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی قبولی پایان تحصیلات نظام قدیم متوسطه، اصل گواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی و یا اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی قبولی پایان تحصیلات نظام جدید ۳-۳-۶، یه همراه تصویر آنها.

تذکر: چنانچه پذیرفته شده اصل مدرک تحصیلی خود را در اختیار نداشته باشد ولی تصویر آن یا گواهی معتبر پایان دوره را ارائه کند، باید متعهد گردد اصل مدرک را قبل از پایان نیمسال اول به دانشگاه تحویل دهد.

۲- تصویر کلیه صفحات شناسنامه.

۳- تصویر کارت ملی (پشت و رو).

۴- شش قطعه عکس ۳.۴ تمام رخ که اخیرا تهیه و مشخصات پذیرفته شده در پشت آن‌ها نوشته شده باشد. (برای مشمولین ۱۲ قطعه).

۵- اصل نامه تاییدیه معافیت تحصیلی دریافتی از پلیس + ۱۰ و یا تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد.

۶- تکمیل کلیه فرم های ثبت نام و فرمهای مربوط به تعهدات و سایر فرمهایی که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است.

۷- پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهد نامه از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند. بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت نام و یا حین تحصیل، عدم احراز شرایط این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات برسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت.

هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی:

۱- شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغییر تشکیل شده که به منظور تامین بخشی از هزینه‌های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌گردد. علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای مقطع دکتری حرفه ای (عمومی) بابت هزینه خدمات آموزشی در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.

۲- حق بیمه حوادث مبلغ ۱۲۰.۰۰۰ ریال می‌باشد که هر پذیرفته شده باید در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن