تمدید فراخوان بهره‌ مندی از ظرفیت جذب استعدادهای‌ برتر در شرکت‌ های دانش‌ بنیان

فراخوان بهره‌ مندی از ظرفیت جذب استعدادهای‌ برتر در شرکت‌ های دانش‌ بنیان تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، با هدف بهره‌مندی شرکت­‌های دانش‌بنیان از ظرفیت استعداد­های برتر اولین دوره جذب استعداد­های برتر در بخش خصوصی با همکاری بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست‌جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

در این طرح پس از احصاء موقعیت‌­های شغلی شرکت‌های دانش بنیان، بنیاد ملی نخبگان مستعدان مورد تایید را به منظور جذب در حوزه‌­های مرتبط با نیاز­ی شغلی احصاءشده معرفی می­‌کند.

نکات مهم برای شرکت های دانش بنیان در فراخوان جذب استعداد های برتر

مدت زمان فراخوان جذب استعدادهای‌ برتر در شرکت‌ های دانش‌ بنیان تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲ تمدید شده و شرکت­‌ها در این بازه زمانی فرصت دارند تا اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنند.

به نقل از بنیاد ملی نخبگان، اطلاعات ثبت شده توسط شرکت‌­ها پس از بررسی و تأیید، در اختیار برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان قرار خواهد گرفت. لذا پیشنهاد می‌شود موارد درخواستی سامانه را به صورت کامل تکمیل کنند.

پس از اتمام مهلت فراخوان، بنیاد ملی نخبگان با بررسی و ارسال موقعیت­‌های شغلی احصاءشده برای برگزیدگان، سرمایه‌های انسانی متناسب با نیاز­ شرکت­‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد.

این فراخوان مختص به ثبت موقعیت‌های شغلی شرکت‌­ها است. فراخوان­ مربوط به شناسایی متقاضیان برای جذب از طریق سامانه بنیاد ملی نخبگان اطلاع‌رسانی می‌­شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن