آغاز ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از آغاز ثبت نام مقطع کارشناسی این دانشگاه برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ و پذیرش و جذب دانشجو در ۵۳۵۵ رشته محل از امروز ۳۱ مردادماه خبر داد.

به گزارش ایزی تست، بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر شجاعی فرد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی برای ترم مهرماه در ۵۳۵۵ رشته محل دانشجو جذب می‌کند.

تعداد رشته‌های با کنکور و بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

وی ادامه داد: تعداد رشته محل‌های دانشگاه پیام نور با آزمون سراسری کنکور ۱۱۷ رشته و تعداد رشته محل‌های بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی ۵۲۳۸ رشته می‌باشد.

آغاز ثبت نام دانشجویان کارشناسی از ۳۱ مردادماه

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تصریح کرد: بسیاری از رشته‌های جدید مقطع کارشناسی دانشگاه، کاربردی و بر اساس نیازهای روز جامعه می‌باشد لذا متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت سنجش از امروز ۳۱ مردادماه نسبت به انتخاب رشته دانشگاه پیام نور اقدام کنند.

دکتر شجاعی فرد همچنین گفت: رشته‌های جدیدی که در دفترچه انتخاب رشته آمده است مبتنی بر رشته‌های پرمخاطب و مساله محور جامعه بوده که در این رشته‌ها آینده شغلی دانشجویان را نیز مد نظر قرار داده است. لازم به ذکر است متقاضیان تحصیل در دانشگاه پیام نور از ۳۱ مرداماه تا ۴ شهریور فرصت دارند که با مراجعه به سایت سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن