آغاز ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش بدون کنکور کارشناسی پیوسته مهر ماه ۱۴۰۲دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی پیوسته ۱۴۰۲ آغاز شد.

به گزارش ایزی تست، بنابر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته مهر ماه۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد از ۳۱ مرداد

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند، ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع کارشناسی پیوسته نیمسال اول پذیرش آن‌ها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، از امروز سه شنبه ۳۱ مرداد ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ شنبه ۱۱ شهریور ادامه خواهد داشت.

داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

شایان ذکر است، ثبت نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی به صورت مجزا از انتخاب رشته، رشته‌های با آزمون سراسری است و بیش از ۹۵ درصد رشته/ محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند، داوطلبان می‌توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن