اعلام نتایج اولیه المپیاد علمی دانشجویی کشور سال ۱۴۰۲

نتایج راه یافتگان به مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور سال ۱۴۰۲ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

به گزارش ایزی تست به نقل از سایت سنجش کشور، به حول و قوه الهی و با آرزوی موفقیت برای منتخبین المپیاد متمرکز و غیرمتمرکز، به اطلاع می رساند نتایج مرحله اول بیست و هشتمین المپیاد علمی – دانشجویی کشور سال ۱۴۰۲ در ۲۳ رشته از طریق درگاه مرکز المپیاد علمی دانشجویی کشور به آدرس http://Olympiad.sanjesh.org اعلام گردید.

زمان و محل برگزاری مرحله نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی دانشجویی

مرحله نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در صبح و بعدازظهر روز جمعه ۳۰ تیرماه سال ۱۴۰۲ در دانشگاه‌های واقع در مراکز مناطق ده‌گانه کشور شامل دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می شود.

دانشجویان گرامی لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند:

۱- برنامه زمان‌بندی آزمون ها در درگاه مرکز المپیاد علمی دانشجویی کشور به آدرسhttp://Olympiad.sanjesh.org   قابل دریافت است.
۲- راه یافتگان المپیاد متمرکز  در هر یک از رشته های »شـیمی»، »زیست شناسی»، »مهندسی شـیمی»، »مهندسی صنایع»، »مهندسی مواد و متالورژی»، »مهندسی کشاورزی(زراعت و اصلاح نباتات)»، »مهندسی برق»، »مهندسی مکانیک» در صورت علاقه‌مندی می¬توانند به جای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود، در المپیاد رشته »سلولهای بنیادی و مهندسی بافت» شرکت کنند.
۳-ضروری است هر یک از راه‌یافتگان به مرحله نهایی المپیاد از تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۲لغایت ۱۴۰۲/۴/۱۶ برای انتخاب شهر محل آزمون و  رشته المپیاد (مخصوص داوطلبانی که اجازه شرکت در المپیاد رشته سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت به جای رشته اصلی خود را دارند) اقدام نمایند.
۴-برای دانشجویانی که نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود در بازه زمانی تعیین شده اقدام نکنند، کارت ورود به جلسه آزمون صادر نمی‌شود و امکان شرکت در المپیاد را نخواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن