نحوه شرکت دانشجویان در کنکور سراسری و آزاد

سازمان سنجش کشور نحوه شرکت پذیرفته شدگان کنکور ۱۴۰۱ و نیز دانشجویان شاغل به تحصیل، در کنکور سراسری و آزاد سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

به گزارش ایزی تست، دانشجویان می‌توانند به شرط نداشتن منع نظام وظیفه، همزمان با تحصیل در دانشگاه و بدون انصراف از تحصیل برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ ثبت نام نمایند.

بنابر اعلام سازمان سنجش کشور پذیرفته شدگان دوره روزانه آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ می توانند در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ ثبت نام و شرکت نمایند.

ضمناً داوطلبان مذکور و نیز دانشجویان در حال تحصیل در دوره روزانه و غیر روزانه (نوبت دوم شبانه”، پیام نور، مجازی پردیس خودگردان، دانشگاه آزاد اسلامی، غیر انتفاعی و شهریه پرداز) همه مقاطع تحصیلی اعم از کاردانی (پیوسته و ناپیوسته)، کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته)، کارشناسی ارشد (پیوسته و ناپیوسته) و دکتری عمومی یا تخصصی، برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲، به شرط نداشتن منع نظام وظیفه، می توانند همزمان با تحصیل در دانشگاه و بدون انصراف از تحصیل برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ ثبت نام نمایند و در صورت قبولی، باید از رشته قبلی خود انصراف داده و فرم انصراف قعطی از رشته قبلی را به  دانشگاه جدید محل تحصیل خود ارائه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن