جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی) دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

دانشگاه فرهنگیان طی اطلاعیه‌ای نحوه ثبت نام مهارت آموزان پذیرفته شده آزمون استخدامی ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد.

به گزارش ایزی تست، بنابر اعلام دانشگاه فرهنگیان، برنامه ثبت نام مهارت آموزان آزمون استخدامی (آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی) ۱۴۰۳ دارای دو مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

ثبت نام در دو مرحله غیرحضوری و حضوری انجام خواهد شد.

ثبت نام غیرحضوری:

• معرفی شدگان فوق طی روزهای ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ لغایت ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ به آدرس ttc.cfu.ac.ir سامانه آموزشی پذیرش مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان (سامانه مروارید) مراجعه و برای بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند.

نام کاربری شماره داوطلبی یا شماره پرونده و یا کد رهگیری می‌باشد و رمز عبور کد ملی مهارت آموز می‌باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

۱- کلیه صفحات شناسنامه

۲- پشت و روی کارت ملی

۳- عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون استخدامی

۴- پایان خدمت و یا کارت معافیت برای برادران

۵- مدرک تحصیلی

۶ – تصویر گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).

۷- تصویر گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن)

۸- فرم تعهد (در صورت دارا بودن)

۹- مدارک ایثارگری (در صورت دارا بودن)

۱۰- پرداخت شهریه

میزان شهریه ثبت نام آزمون استخدامی ۱۴۰۳ دانشگاه فرهنگیان

نکته: شهریه دو پودمان برای هر مهارت آموز ۵۴/۰۰۰/۰۰۰ (پنجاه و چهار میلیون ریال) می‌باشد که می‌بایست در فرآیند ثبت نام در سامانه مروارید در قسمت پرداخت شهریه نسبت به واریز آن اقدام شود.

نکته مهم:

شهریه پودمان اول ۲۷/۰۰۰/۰۰۰ (بیست و هفت میلیون ریال) می‌باشد که مهارت آموز باید نسبت به پرداخت این مبلغ اقدام نماید، در صورت‌ عدم پرداخت امکان انتخاب واحد میسر نمی‌باشد. باقی مانده شهریه که مربوط به پودمان دوم می‌باشد مبلغ۲۷/۰۰۰/۰۰۰ (بیست و هفت میلیون ریال) که جهت رفاه حال مهارت آموزان تا پایان دوره (قبل از آزمون اصلح) موظف به پرداخت آن در سامانه مروارید می‌باشند.

– عدم ثبت نام غیرحضوری و بارگذاری مدارک تا پایان تاریخ تعیین شده به معنی انصراف از دوره تلقی خواهدشد.

– مسئولیت صحت و سقم ثبت نام، درج مشخصات و بارگذاری مدارک برعهده مهارت آموز است و در صورت تشخیص وجود مغایرت در مدارک ارائه شده تا پایان دوره، شرکت متقاضی در دوره مهارت آموزی‌کان لم یکن تلقی خواهد شد.

 

ثبت نام حضوری:

ثبت نام حضوری مهارت آموزان فوق الذکر از تاریخ ۱۴۰۳/۰۵/۰۶ همزمان با شروع دوره در پردیس/مرکز محل آموزش مهارت آموزان انجام خواهد شد. مهارت آموزان موظف هستند در زمان ثبت نام حضوری شخصاً، اصل مدارک ثبت نامی را صرفاً جهت تطبیق با مدارک بارگذاری شده درسامانه به همراه داشته باشند.

تذکر۱: آن دسته از مهارت آموزان جامانده از سری‌های قبل (رشته آموزش ابتدایی و کودکان استثنایی) که موفق به شرکت یا اتمام دوره نشده اند، در صورت ارائه درخواست کتبی برای شروع و ادامه دوره به پردیس محل آموزش خود می‌توانند در این دوره شرکت نمایند. البته مشروط به اینکه از معرفی آن‌ها به دانشگاه بیش از یکسال نگذشته باشد (استناد به بخشنامه شماره۱۹۲۰۴۳/۷۱۰ مورخ ۱۴۰۲/۸/۲۴) وزارت آموزش و پرورش

دوره مهارت آموزی شامل دو پودمان می‌باشد که پودمان نخست آن از شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۵/۰۶ آغاز می‌شود. مهارت آموزان باید پس از ثبت نام براساس برنامه اعلامی سامانه مروارید در کلاس‌های پودمان شرکت نمایند. در صورتی که مهارت آموز طبق مراحل مشخص شده اقدام ننماید امکان شرکت وی در پودمان و امتحانات پایانی و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.

پودمان‌های اول و دوم این دوره به صورت حضوری برگزار می‌شود. درکنار آموزش حضوری بسته‌های یادگیری الکترونیکی که لینک آن در منوی اصلی پورتال سازمان مرکزی دانشگاه با عنوان (محتوی دوره مهارت آموزی) ایجاد شده است در دسترس می‌باشد.

تذکر ۲: بدیهی است پاسخگویی به مشکلات پذیرفته شدگان برعهده استان محل برگزاری دوره می‌باشد لذا اکیداً از مراجعه حضوری یا تلفنی مهارت آموزان به سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان خودداری شود.

تذکر ۳: تشکیل کلاس پودمان اول از روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته براساس برنامه اعلامی پردیس محل برگزاری دوره می‌باشد پودمان دوم از ابتدای مهرماه آغاز خواهد شد که زمان دقیق آن متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تذکر۴: نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می‌گردد.

تذکر ۵: مهارت آموزانی که درخواست انتقال به استان‌های دیگر رادارند به رابط مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان در استان خود مراجعه نمایند و فرم انتقال را از همکاران تحویل گرفته درخواست خود را ثبت نمایند. بدیهی است انتقال یکبار و برای دو پودمان انجام می‌گیرد و در صورت انجام انتقال به مبدا درخواستی امکان بازگشت وجود ندارد لذا از مهارت آموزان تقاضا می‌شود در این خصوص دقت کافی داشته باشند.

تذکرخیلی مهم: مهارت آموزان محترم به هیچ وجه جهت فرایند انتقال به سازمان مرکزی دانشگاه مراجعه نفرمایید و همان طورکه در بالا توضیح داده شد در این خصوص به دانشگاه فرهنگیان استان خود مراجعه بفرمایید.

درخصوص رشته‌های دبیری تاکنون از وزارت آموزش و پروش لیستی جهت ثبت نام به دانشگاه ارائه نشده است درصورت دریافت اطلاعات پذیرفته شدگان رشته دبیری درهمین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن