اعلام نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ در نیمه مهرماه

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور با اشاره به تغییر زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ در مورد زمان اعلام نتایج نهایی کنکور گفت: با توجه به تعویق کنکور، نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ در نیمه مهرماه اعلام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر عبدالرسول پورعباس در یک گفت‌وگوی تلویزیونی تغییر زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ را تشریح کرد و گفت: با عرض تسلیت شهید خادم الرضا آیت الله رئیسی و هیات همراه، با توجه به محدوده زمانی ۵۰ روز برای انتخاب رئیس جمهور دوره چهاردهم، روز گذشته جلسه ای در شورای نگهبان برگزار شد.

وی افزود: مقرر شد انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیرماه برگزار شود و با توجه به درنظر گرفتن احتمال کشیده شدن انتخابات به دور دوم و اینکه طبق قانون انتخابات باید هفته بعد از آن برگزار شود، تصمیم گرفته شد که نوبت دوم آزمون سراسری در روزهای ۲۱ و ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار شود.

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اظهار داشت: نوبت دوم آزمون سراسری در صبح و بعدازظهر روز ۲۱ تیر و در صبح روز ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. فرآیندهای آزمون طبق همان روال روزهای ۷ و ۸ تیرماه که قرار بود برگزار شود، خواهد بود و تغییری نخواهد داشت و جزییات آزمون در زمان مقرر به اطلاع داوطلبان می رسد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که با توجه به این تعویق داوطلبان خودشان را برای آزمون آماده کنند.

پورعباس درباره تعویق در فرآیندهای زمانی کنکور سراسری یادآور شد: این دو هفته تاخیر در برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ در تمام زمان بندی کنکور اعمال می شود و پیش بینی می کنیم نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ نیمه مهرماه ۱۴۰۳ اعلام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن