اولین فراخوان رسمی بورس صنعت و مشاغل منتشر شد

اولین فراخوان رسمی بورس صنعت و مشاغل ویژه صاحبان صنایع، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی از سوی سازمان امور دانشجویان منتشر شد.

به گزارش ایزی تست، به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جهت هدایت شغلی و کاریابی تخصصی دانشجویان متناسب با نیاز دستگاه‌ها و صنعت، اولین فراخوان رسمی بورس صنعت و مشاغل را منتشر کرد.

بر این اساس صاحبان صنایع، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی به منظور بورس دانشجویان دانشگاه‌ها در کلیه مقاطع تحصیلی از زمان کنکور و یا در حین تحصیل می‌توانند با مراجعه به سامانه سیب به آدرس sib.saorg.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

طبق این فراخوان کلیه صاحبان صنایع جهت جذب دانشجویان در حین تحصیل در کلیه مقاطع می‌توانند از ۱۵ فروردین ماه تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه سیب اقدام نمایند.

همچنین کلیه صنایع در خصوص جذب دانشجویان نو ورود از طریق کنکور سراسری در مقطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی می‌توانند از ۱۵ فروردین لغایت ۱۵ اردیبهشت ماه و در مقطع کارشناسی ارشد از ۱۵ فروردین لغایت ۲۵ فروردین ماه درخواست‌های خود را در سامانه سیب ثبت نمایند.

 

اولین فراخوان رسمی بورس صنعت و مشاغل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن