اعلام اسامی رشته‌ های دارای شرایط خاص پذیرش دوره کاردانی علمی کاربردی بهمن ماه سال ۱۴۰۲

اطلاعیه اعلام اسامی معرفی‌ شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته‌ محل‌ های دارای «شرایط خاص» در مرحله پذیرش ظرفیت خالی مانده در رشته‌ های تحصیلی دوره‌ های کاردانی فنی و حرفه‌ ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی بهمن‌ ماه سال ۱۴۰۲ دانشگاه جامع علمی کاربردی منتشر شد.

به گزارش ایزی تست، به نقل از سازمان سنجش، از متقاضیانی که اسامی آنان در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ دانشگاه جامع علمی‌کاربردی درج شده است، دعوت می‌نماید از روز دوشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷برای اطلاع از مدارک مورد نیاز، زمان و محل مصاحبه، معاینه، صلاحیت‌های عمومی و سایر مراحل گزینش به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی www.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

ضمناً‌ عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف متقاضی از گزینش در کدرشته‌محل یا کد رشته‌ محل‌های انتخابی مربوط تلقی می‌شود و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت و هیچ تقاضایی قابل پذیرش نیست. لذا به متقاضیان تاکید می‌شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.

شایان ذکر است به هنگام گزینش نهایی در هر کدرشته‌محل اعلام شده در این اطلاعیه، متقاضیانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه و سایر مراحل گزینش آنان توسط مراجع ذیربط تایید شود.

اعلام اسامی رشته‌های دارای شرایط خاص پذیرش دوره کاردانی علمی کاربردی بهمن ماه سال ۱۴۰۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن