تمدید مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۳

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد

ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۳ تا روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه تمدید شد.

به گزارش ایزی‌تست،‌ اطلاعیه تمدید زمان ثبت‌نام و اعلام اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو –معلم در دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۳ منتشر شد.

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۳ و اطلاعیه‌های تاریخ  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ و ۱۴۰۲/۰۹/۰۹، به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون مذکور میرساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۲/۰۹/۱۱) برای ثبت نام اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که تا روز چهارشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ نیز بتوانند نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبتنام به درگاه اطلاعرسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

همچنین موارد اصلاحی مربوط به دفترچه راهنمای ثبت‌نام به شرح ذیل برای اطلاع داوطلبان اعلام می‌شود:

۱) بخش «۲-۲ » شرایط و ضوابط آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان مندرج در صفحه ۲۱ دفترچه راهنمای ثبت‌نام:

الف) براساس مصوبات ابلاغی، حداکثر سن مجاز برای ورود به دانشگاه فرهنگیان ۲۴ سال تمام (مبنا اول مهر ماه هرسال تحصیلی) خواهد بود.

۲) بند «د» منابع و مباحث دروس آزمون گروه هنر  از بخش» ۲-۷ «فهرست دروس و  کتابهای منبع سؤالات آزمون سراسری برای درس» درک عمومی هنر «و درس» خلاقیت تصویری« مندرج در صفحه ۳۷ دفترچه راهنمای ثبت‌نام:

در طراحی سؤال برای دروس ذکر شده امکان استفاده از تصاویر سایر کتابهای رشته‌های هنر هنرستانهای وزارت آموزش و پرورش نیز وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن