تمدید فرصت ثبت نام دانشجویان دانشگاه آزاد در سامانه «مهارت یار»

مهلت ثبت‌نام در سامانه مهارت‌یار با توجه به استقبال دانشجویان و تماس‌های مکرر آنها با ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان تا ۲ آذرماه تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی،  دانشجویان ماهر و خبره دانشگاه آزاد اسلامی که دارای گواهینامه معتبر از سازمان آموزش فنی حرفه‌ای کشور یا مرکز بین‌المللی مورد تأیید یا دارای تجربه و سوابق در فعالیت‌های صنعتی و خدماتی و یا مشارکت‌کننده در رویدادها و مسابقات ملی و بین‌المللی مهارتی هستند می توانند تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲ آذرماه با مراجعه به سایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به نشانی https://bpj.iau.ir برای ثبت‌نام و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.

ارتقای نظام تعاملی استاد دانشجو، ارتقای کیفیت آموزش‌های مهارتی، شناسایی و سرمایه‌گذاری در حوزه نیروی انسانی مستعد، تربیت استاد ماهر، افزایش سطح توانمندی‌های مهارتی دانشجویان در عرصه‌های مختلف از اهداف طرح مهارت‌یار بوده و معاونت علوم تربیتی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی از دانشجویانی که حائز شرایط لازم باشند به‌عنوان مهارت‌یار در این طرح استفاده خواهد کرد.

چه کسانی می توانند در سامانه مهارت یار ثبت نام کنند؟

معاونت علوم تربیتی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی از دانشجویانی که حایز شرایط لازم باشند به‌عنوان مهارت‌یار در این طرح استفاده خواهد کرد.

دانشجویان دارای گواهینامه معتبر از سازمان آموزش فنی حرفه‌ای کشور یا مرکز بین‌المللی مورد تأیید یا دارای تجربه و سوابق در فعالیت‌های صنعتی و خدماتی و یا مشارکت‌کننده در رویدادها و مسابقات ملی و بین‌المللی مهارتی می‌توانند در فراخوان فوق شرکت کنند.

مهلت ثبت نام در سامانه «مهارت یار» تا ۲ آذرماه ۱۴۰۲ تمدید شده است و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند برای ثبت نام به سایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.bpj.iau.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن