شارژ کارت غذای دانشجویان کم بضاعت توسط صندوق رفاه

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از راه اندازی صندوق خیریه رفاه دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویانی که توان پرداخت هزینه غذا را ندارند حتما به معاونین دانشجویی دانشگاه مراجعه کنند و کارت تغذیه آنها در صورت لزوم شارژ خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دکتر مسعود گنجی در بازدید از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل گفت: این بازدیدها و سفرهای استانی ما با هدف بررسی و کنترل وضعیت خدمات رفاهی دانشجویان دانشگاه ها صورت می گیرد.

وی ادامه داد: رسالت اصلی صندوق رفاه دانشجویان در بخش خوابگاه ها، مساعدت در امر تجهیز و تعمیر می باشد، در این دانشگاه خوابگاه ملکی وجود ندارد و خوابگاه های این دانشگاه از نوع خودگردان و استیجاری می باشند و صندوق رفاه دانشجویان مطابق با ظرفیت های قانونی خود در تهیه خوابگاه استیجاری به این دانشگاه مساعدت های لازم را داشته است و در صورت نیاز کمک هم خواهد کرد.

دکتر گنجی تاکید کرد: ارتقاء روحیه و امنیت و سلامت روان دانشجویان برای ما بسیار حائز اهمیت است و افزود: در سایت دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل رویت شد که طرح جالبی با محتوا و عنوان طرح خوشامدگویی به دانشجویان با مولفه های همدلی، گوش دادن به دغدغه های دانشجویی و نیازسنجی و راهنمایی دانشجویان بارگزاری شده که همین طرح ها نیز در دلگرم شدن و امیدوارشدن دانشجویان نوورود بسیار ارزشمند است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با توجه به شروع سال تحصیلی اشاره ای هم درباره هزینه تغذیه دانشجویان داشت و گفت: این صندوق  تمام سعی خود را می کند تا هزینه غذای دانشجویان برای دانشجویان مشکل ایجاد نکند و مبلغی که از دانشجویان اخذ می شود زیر ۱۵ درصد هزینه ی تمام شده غذا باشد، در این راستا در سال تحصیلی جدید قیمت غذای کم هزینه پنج هزار تومان، قیمت غذای متوسط هزینه هشت هزار تومان و قیمت غذای پرهزینه ۱۰ هزار تومان تعیین شد.

به گفته وی، تلاش ما این است که هیچ دانشجویی در دانشگاه ها دغدغه غذا نداشته باشد و این مهم را با راه اندازی صندوق خیریه رفاه دانشجویان محقق کرده ایم به گونه ای که دانشجویانی که توان پرداخت هزینه غذا را ندارند حتما به معاونین دانشجویی دانشگاه مراجعه کنند و کارت تغذیه آنها در صورت لزوم شارژ خواهد شد تا مشکل آنها حل شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، دکتر گنجی و هیات همراه در این دانشگاه از پروژه های عمرانی حوزه دانشجویی، ساختمان خدمات رفاهی پشتیبانی شامل: سلف برادران و خواهران و فضای تشکل های دانشجویی و زمین چمن مصنوعی بازدید نمودند و با حضور در جلسه هیات رئیسه دانشگاه در جریان گزارش روند اجرایی پروژه ملی خوابگاه خواهران دانشگاه قرار گرفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن