اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته‌ شدگان رشته‌ های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در کنکور ۱۴۰۲

اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته‌ شدگان رشته‌ های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ منتشر شد.

به گزارش ایزی تست، بنابر اعلام سازمان سنجش، پیرو اطلاعیه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۴در خصوص اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۲، (رشته‌های تحصیلی پذیرش با آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی)، به اطلاع متقاضیان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) می‌رساند نتیجه نهایی در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر شد و افرادی که مشخصات آنان به عنوان پذیرفته نهایی اعلام شده است، لازم است باتوجه به توضیحات ذیل نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

۱- زمان و نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان از طریق دانشگاه امام صادق (ع) اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۲-عدم مراجعه پذیرفته شدگان برای ثبت‌نام در زمان مقرر، به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳- آن‌دسته از متقاضیانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی رشته‌های تحصیلی پذیرش با آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۴) در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته‌اند و هم اکنون نیز در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) قرار دارند، باید از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت‌نام نموده و به تحصیل بپردازند. ثبت‌نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته قبولی دیگر تلقی خواهد شد.

۴- پذیرفته شدگان لازم است بر حسب مورد مطابق جدول مندرج در بند (پ) اطلاعیه اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ (رشته‌های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) موجود در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان نسبت به تهیه مدارک ثبت‌نامی اقدام و به دانشگاه ارائه نمایند.

۵- متقاضیانی که در ردیف پذیرفته‌شدگان قرار نگرفته‌اند در صورت داشتن هرگونه سؤال یا اعتراض باید موضوع را از طریق دانشگاه امام صادق (ع) پیگیری نمایند.

برای مشاهده اسامی لطفاً اینجا را کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن