اطلاعیه اعلام اسامی معرفی‌شدگان دارای «شرایط خاص» کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۴۰۲

اطلاعیه اعلام اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌های دارای «شرایط خاص» دوره‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» و مهندسی فناوری و دوره‌های کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهرماه سال ۱۴۰۲ دانشگاه جامع علمی کاربردی منتشر شد.

به گزارش ایزی تست، بدین‌وسیله از متقاضیانی که اسامی آنان در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» و مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهرماه سال ۱۴۰۲ دانشگاه جامع علمی کاربردی درج شده است، دعوت می‌نماید از پنجشنبه تاریخ ۱۴۰۲/۶/۳۰ برای اطلاع از مدارک مورد نیاز، زمان و محل مصاحبه، معاینه، صلاحیت‌های عمومی و سایر مراحل گزینش به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی www.uast.ac.ir مراجعه نمایند.
ضمناً‌ عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف متقاضی از گزینش در کد رشته‌ محل یا رشته‌ محل‌های انتخابی مربوط تلقی می‌شود و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت و هیچ تقاضایی قابل پذیرش نیست. لذا به متقاضیان تأکید می‌شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.
شایان ذکر است به هنگام گزینش نهایی در هر کد رشته محل اعلام شده در این اطلاعیه، متقاضیانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه و سایر مراحل گزینش آنان توسط مراجع ذیربط تأیید شود.

از این رو نظر داوطلبان را به موارد زیر معطوف می‌دارد:

الف) براساس ضوابط مربوط به گزینش رشته‌محل‌های دارای شرایط خاص که نیازمند انجام ارزشیابی (مصاحبه) توسط واحد متقاضی/مرکز آموزشی می‌باشد، لازم است معرفی‌شدگان برای اطلاع از زمانبندی، محل انجام ارزشیابی (مصاحبه) و مدارک مورد نیاز روز دوشنبه مورخ۱۴۰۲/۷/۳ با مرکز آموزشی مرتبط با رشته‌محل اعلام شده تماس و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند. لازم به ذکر است نشانی و شماره تماس مراکز آموزشی در جدول شماره (۵) دفترچه راهنمای پذیرش مهرماه سال ۱۴۰۲ (در مقطع مورد نظر) درج شده است.

در ضمن به اطلاع معرفی‌شدگان می‌رساند که پس از انجام ارزشیابی (مصاحبه) نتیجه نهایی پذیرش، متعاقباً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.

ب) مدارک مورد نیاز کاردانی و کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ۱۴۰۲

۱- یک قطعه عکس پرسنلی پشت سفید تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.

۲- اصل شناسنامه و کارت ملی.

۳- اصل مدرک پایان تحصیلات متوسطه (برای پذیرش مقطع کاردانی) / اصل مدرک کاردانی (برای پذیرش مقطع کارشناسی).

توجه: مدرک تحصیلی مقطع قبل ارایه شده، می‌بایست حایز «شرایط پذیرش داوطلبان» مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش مهرماه سال ۱۴۰۲ (در مقطع مورد نظر) باشد.

۴- اصل کاربرگ شماره ۱۰۲ (برای پذیرش مقطع کاردانی) / اصل کاربرگ شماره ۱۰۳ (برای پذیرش مقطع کارشناسی) تکمیل شده برای افرادی که تا پایان شهریورماه سال جاری کلیه دروس خود را در مقطع قبلی به اتمام می‌رسانند و در حال حاضر فاقد گواهی پایان دوره می‌باشند.

۵- اصل مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را با توجه به بخش «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش مهرماه سال ۱۴۰۲ (در مقطع مورد نظر) مشخص نماید.

۶- سایر مدارک مورد نیاز اعلام شده از سوی واحد متقاضی/مرکز آموزشی.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن