اطلاعیه‌ مشاهده معدل کل و معدل کتبی مؤثر داوطلبان رشته های بدون آزمون سراسری۱۴۰۲

اطلاعیه در خصوص مشاهده معدل کل و معدل کتبی مؤثر داوطلبان رشته‌ های بدون آزمون (پذیرش با سوابق) سراسری سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی منتشر شد.

به گزارش ایزی تست، بنابر اعلام سایت سنجش، به اطلاع داوطلبان همه گروه‌های آزمایشی که در رشته‌های پذیرش با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) سراسری سال ۱۴۰۲ متقاضی شده اند، می‌رساند، اطلاعات مربوط به معدل کتبی مؤثر برای دیپلمه‌های شاخه نظری یا معدل کل مؤثر مربوط به شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش داوطلبان آزمون مذکور (دریافتی از وزارت آموزش و پرورش) از روز چهارشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ لغایت دوشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ برای مشاهده و تایید در درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی my.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

۱- داوطلبان در صورتی که مغایرتی در اطلاعات معدل خود مشاهده نمودند لازم است نسبت به انتخاب گزینه «مورد تایید نیست و سازمان سنجش مجدداً از آموزش و پرورش استعلام نماید» اقدام کنند. بدیهی است مواردعدم تایید توسط داوطلبان، برای بررسی مجدد به وزارت آموزش و پرورش ارسال خواهد شد که پس از دریافت معدل اصلاحی این دسته از داوطلبان از وزارت آموزش و پرورش، نسبت به اعمال آن در گزینش نهایی در رشته محل‌های پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ اقدام خواهد شد.

۲- برای داوطلبانی که معدل آن‌ها از سوی آموزش و پرورش به سازمان سنجش تاکنون ارسال نشده یا تاکنون دیپلم خود را اخذ ننموده اند، مقرر شده اطلاعات معدل آن‌ها متعاقباً از سوی آموزش و پرورش ارسال شود. لذا در صورت ارسال معدل آن‌ها از سوی آموزش و پرورش به این سازمان، معدل ارسالی (اوایل مهرماه) در سامانه برای مشاهده و تایید درج خواهد شد.

۳- برای داوطلبانی که معدل آن‌ها توسط آموزش و پرورش ارائه نشود با توجه به اینکه در زمان مشاهده کارت ورود به جلسه و همچنین در زمان انتخاب رشته امکان مشاهده و ویرایش معدل به آن‌ها داده شده بود، معدل خوداظهاری در گزینش نهایی رشته محل‌های پذیرش صرفاً باسوابق تحصیلی، در نظر گرفته خواهد شد و در صورت مغایرت، قبولی داوطلب لغو و هیچ گونه اعتراض قابل پذیرش نخواهد بود.

۴- داوطلبانی که برای ثبت نام و انتخاب رشته محل‌های صرفاً براساس سوابق تحصیلی از تاریخ ۱۴۰۲/۵/۳۱لغایت ۱۴۰۲/۰۶/۲۰اقدام نموده‌اند معدل دریافتی آن‌ها متعاقباً (اوایل مهرماه) از آموزش و پرورش اخذ و برای تایید نمایش داده خواهد شد.

مشاهده معدل کل و معدل کتبی مؤثر داوطلبان رشته های پذیرش با سوابق (بدون آزمون)‌ سراسری‌ سال‌ ۱۴۰۲ دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن