بازدید از دانشگاه تهران همزمان با اعلام نتایج کنکور

هفتمین دوره بازدید «روزی با دانشگاه تهران» هم‌ زمان با اعلام نتایج آزمون سراسری، روز یکشنبه ۲۹ مرداد در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایزی تست، بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، رتبه‌های برتر آزمون سراسری برای ثبت‌نام الکترونیکی جهت شرکت در این ویژه برنامه، حداکثر تا ۲۷ مرداد ماه فرصت دارند با مراجعه به نشانی https://evnd.co/Yv3xA نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

بازدید دانشگاه تهران ویژه رتبه های برتر کنکور

دکتر فرشته امین، مدیر واحد توسعه مهارت‌آموزی و اشتغال دانشگاه تهران گفت: هفتمین دوره «روزی با دانشگاه تهران» هم‌زمان با اعلام نتایج آزمون سراسری، به صورت حضوری و با شعار «جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی» برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هفتمین دوره «روزی با دانشگاه تهران» ویژه دارندگان رتبه‌های کمتر از ۱۰۰۰ گروه‌های آزمایشی برگزار می‌شود، اظهار داشت: هدف از اجرای این برنامه معرفی ظرفیت‌های دانشگاه تهران و آشنایی با رشته‌های تحصیلی مختلف است که با حضور معاونین آموزشی و برخی اعضای هیأت علمی و دانشجویان برتر ورودی‌های قبلی دانشگاه به صورت حضوری و متمرکز برگزار خواهد شد.

ثبت نام برای بازدید دانشگاه تهران به صورت الکترونیک

دبیر رویداد هفتمین دوره «روزی با دانشگاه تهران» افزود: این برنامه در راستای آشنایی دانش‌‎آموزان نخبه با فضای علمی و با نشاط دانشگاه و به‎‌منظور ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه تلاش برای ورود به نماد آموزش عالی ایران «دانشگاه تهران» و جذب دانشجویان برتر برگزار می‌شود و ثبت‌نام علاقمندان حضور در این برنامه صرفاً الکترونیکی است.

دانشیار دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این رویداد امکان بازدید حضوری از برخی قسمت‌های هماهنگ‌شده در دانشگاه تهران و دانشکده‌ها را در روز مقرر خواهند داشت.

اهداف برگزاری دوره روزی با دانشگاه تهران

کمک به دانش‌آموزان و هدایت آنها برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته تحصیلی؛ آشناسازی دانش‌آموزان با رشته‌های تحصیلی دانشگاه تهران؛ معرفی امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان و معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه تهران برای رتبه‌های برتر آزمون سراسری، از اهداف برگزاری این دوره است.

زمان برگزاری دوره روزی با دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، هفتمین دوره «روزی با دانشگاه تهران» همزمان با آغاز فرآیند انتخاب رشته آزمون سراسری، در روز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ از ساعت ۸ تا ۱۵ در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. دانش‌آموزان علاقمند به شرکت در این ویژه برنامه، از ساعت ۸ صبح از سردر اصلی دانشگاه تهران وارد دانشگاه شده و در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه پذیرش خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن