پرداخت وام به تمام متقاضیان وام شهریه

وام شهریه ۱۴۰۲ همه متقاضیان شهریه دانشگاه ها پرداخت شد و درخواست وام در زمینه شهریه هیچ دانشجویی، رد نشده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در گفتگو با صمد حاج‌جباری درباره پرداخت وام شهریه وی گفت: عملیات واریز وام شهریه از روز گذشته آغاز شده و به شماره حساب دانشگاه‌ هایی که شماره حساب آن‌ها در سامانه صندوق رفاه دانشجویان تایید شده، در حال واریز است.

تمام لیست درخواستی وام شهریه دانشگاه ها ۱۴۰۲ تایید شده است

وی ادامه داد: معمولا ظرف دو تا سه روز آینده عملیات واریز شهریه انجام می‌شود و به حساب دانشگاه‌ها و به نام دانشجو واریز می‌شود.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره اعتبار وام شهریه افزود: طبق روال درخواست دانشگاه ها، هر تعداد لیست از سوی دانشگاه‌ها ارسال و تایید شده، ما پرداخت کرده‌ایم و هیچ دانشجویی نبوده که وام شهریه درخواست کرده و رد شده باشد.

براساس این گزارش، دانشجویان تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری برای ثبت نام وام‌های تحصیلی، شهریه، ودیعه مسکن و وام ضروری در سامانه صندوق فرصت داشتند که امسال حدود ۶۳ هزار نفر برای وام تحصیلی، ۳۰ هزار نفر وام شهریه، ۲۰ هزار نفر وام ضروری و بیش از یک هزار نفر هم برای وام ودیعه مسکن ثبت نام کردند.

وام تحصیلی تا سوم تیرماه و وام ضروری هم تا هفتم تیرماه پرداخت شد، وام شهریه نیز قرار بود تا آخر تیرماه ۱۴۰۲ به حساب دانشگاه‌ها واریز شود که عملیات واریز آن به حساب دانشگاه‌ها از روز گذشته آغاز شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن