تغییر زمان اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون عملی کنکور ۱۴۰۲

اطلاعیه تغییر زمان اعلام علاقه مندی به شرکت در آزمون عملی رشته های هنر، علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی در کنکور سراسری‌ سال ۱۴۰۲ منتشر شد.

به گزارش ایزی تست به نقل از سایت سازمان سنجش، پیرو اطلاعیه منتشره در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۷درخصوص زمان برگزاری، نحوه‌ دریافت کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری‌ سال ۱۴۰۲ (نوبت دوم)، به اطلاع داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون عملی رشته­ های هنر، علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی می­رساند زمان اعلام علاقه مندی به رشته ­های فوق به روز سه ­شنبه تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ لغایت روز دوشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ تغییر می ­یابد. لذا داوطلبان لازم است طبق توضیحات زیر اقدام نمایند.

نحوه اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون های عملی گروه هنر در کنکور ۱۴۰۲

۱- داوطلبان گروه آزمایشی هنر در صورت علاقه‌مندی به رشته ­های پذیرش با آزمون مندرج در جدول زیر به منظور شرکت در آزمون عملی، باید نسبت به انتخاب حداکثر دو مجموعه از رشته‌های تحصیلی جدول زیر (موارد ۲ الی ۱۴) در تاریخ فوق (از تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ لغایت ۱۴۰۲/۰۴/۱۹) از طریق سامانه آزمون سراسری اقدام نمایند. داوطلبانی که به انتخاب ۱ مجموعه از مجموعه رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر برای شرکت در آزمون عملی اقدام می‌نمایند، باید نسبت به پرداخت مبلغ ۴/۰۵۰/۰۰۰ (چهار میلیون و پنجاه هزار) ریال (معادل چهارصد و پنج هزار تومان) بابت هزینه آزمون عملی به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، اقدام کنند. داوطلبانی که علاقه­ مند به شرکت در آزمون عملی ۲ مجموعه از مجموعه ­های گروه آزمایشی هنر هستند، باید نسبت به پرداخت مبلغ ۸/۱۰۰/۰۰۰ (هشت میلیون و صد هزار) ریال (معادل هشتصد و ده هزار تومان) به صورت اینترنتی اقدام نمایند. عدم پرداخت هزینه آزمون عملی در تاریخ تعیین شده، به منزله عدم امکان پذیرش آنان در این رشته‌ها خواهد بود.

تاکید می­شود داوطلبان بعد از خرید کارت اعتباری باید نسبت به اعلام علاقه ­مندی در سامانه این آزمون نیز اقدام نمایند.

در ضمن متقاضیان رشته ­های (نوازندگی موسیقی ایرانی) و (نوازندگی موسیقی جهانی) باید از سازهای اشاره شده در جدول زیر فقط یک ساز را انتخاب نمایند. لازم است برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون عملی، زمان پرینت کارت ورود به جلسه و آدرس محل برگزاری آزمون رشته‌های مندرج در جدول زیر به اطلاعیه‌ای که در روز دوشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۶در درگاه اطلاع رسانی این سازمان اعلام می ­شود، مراجعه نمایند.

نکته مهم: داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی خواهند بود که اولاً نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازه زمانی اعلام شده و اعلام علاقه مندی به یک رشته یا رشته­ ها اقدام نموده و ثانیاً در جلسه آزمون گروه آزمایشی هنر نوبت اول (دی­ماه سال ۱۴۰۱) حاضر بوده یا نوبت دوم(تیرماه ۱۴۰۲)، حاضر باشند.

نحوه اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون های عملی رشته های ورزشی و آموزش تربیت بدنی

۲- داوطلبان هر یک از گروه­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی در صورت علاقه­ مندی به رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی (ردیف ۱ جدول زیر) باید نسبت به انتخاب مورد مربوط در تاریخ فوق (از تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ لغایت ۱۴۰۲/۰۴/۱۹) از طریق سامانه آزمون سراسری و با پرداخت هزینه آزمون عملی به مبلغ ۱/۹۰۰/۰۰۰ (یک میلیون و نهصد هزار) ریال (معادل یکصد و نود هزار تومان) به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکۀ شتاب اقدام نمایند. آزمون عملی رشته مذکور از تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸تا تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱برگزار خواهد شد. لازم است برای اطلاع از جزئیات بیشتر به اطلاعیه‌ای که در روز دوشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۶در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد، مراجعه نمایید.

نکته مهم: داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی خواهند بود که اولاً نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازۀ زمانی اعلام شده و اعلام علاقه مندی به این رشته اقدام نموده و ثانیاً در جلسه آزمون یکی از گروه‌های آزمایشی علوم‌ریاضی، علوم‌انسانی یا علوم‌تجربی در نوبت اول (دی­ماه سال ۱۴۰۱) حاضر بوده یا در نوبت دوم (تیرماه ۱۴۰۲)، حاضر باشند.

رشته ­های با آزمون شرایط خاص دارای آزمون عملی سراسری سال ۱۴۰۲

ردیف عنوان رشته‌ها
۱ علوم ورزشی – آموزش تربیت بدنی
۲ نقاشی، ارتباط تصویری، طراحی پارچه، طراحی لباس ، گرافیک و آموزش هنر
۳ طراحی صنعتی
۴ ادبیات نمایشی
۵ مجسمه‌ سازی
۶ نوازندگی موسیقی ایرانی: شامل سازهای (۱-تار، ۲-سه تار، ۳-عود، ۴-نی، ۵-قانون، ۶- قیچک،۷-‌سنتور،  ۸-کمانچه)
۷ نوازندگی موسیقی جهانی: شامل سازهای (۱-سازهای بادی چوبی، ۲-سازهای بادی برنجی، ۳-سازهای زهی (ویلن، ویولا، ویلنسل، کنتربای)، ۴-پیانو، ۵-گیتار)
۸ کتابت و نگارگری
۹ آهنگسازی
۱۰ بازیگری
۱۱ طراحی صحنه
۱۲ نمایش عروسکی
۱۳ عکاسی
۱۴ سینما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن