۳ رشته جدید برای مقطع کارشناسی در دانشکده تجارت و مالیه تهران

رئیس دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران:

رئیس دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران از طراحی سه رشته جدید در مقطع کارشناسی، سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد و چهار رشته جدید در مقطع دکتری در این دانشکده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، دکتر هاشم آقازاده، رئیس دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران با اعلام این خبر گفت: سرفصل‌های دو رشته جدید «مدیریت تجارت» و «مالیات» برای اولین بار توسط دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران طراحی شد و اولین دوره پذیرش دانشجو در این رشته‌ها صورت خواهد گرفت.

پذیرش گروه دوم دانشجویان کارشناسی در سه رشته جدید دانشکده تجارت و مالیه

وی افزود: در مقطع کارشناسی سه رشته گمرک، بانک و بیمه از مهر ماه ۱۴۰۱ پذیرش دانشجو داشته‌ایم و در مهر ماه ۱۴۰۲ گروه دوم دانشجویان در این سه رشته پذیرش خواهند شد.

تصویب سرفصل های جدید سه رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشکده تجارت دانشگاه تهران

رئیس دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران با بیان اینکه سرفصل‌های سه رشته بانکداری، بیمه و مالیات در مقطع کارشناسی ارشد برای اولین بار در کشور توسط این دانشکده طراحی شده است، افزود: همه این سرفصل‌ها در دانشگاه تهران تصویب شده است.

پذیرش در سرفصل های سه رشته بازنگری شده در مقطع کارشناسی ارشد

آقازاده افزود: سرفصل‌های سه رشته بازرگانی داخلی، بازرگانی بین‌الملل و بازرگانی الکترونیکی در مقطع کارشناسی ارشد نیز به صورت اساسی بازنگری شده و نسبت به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های بازنگری‌شده با عناوین تجارت داخلی، تجارت بین‌الملل و تجارت الکترونیکی اقدام می‌شود.

پذیرش دانشجویان استعداد درخشان مقطع دکتری و تدریس ۴ سرفصل جدید در این دانشکده از مهر ۱۴۰۳

وی از پذیرش دانشجوی دکتری در رشته اقتصاد بیمه به صورت پذیرش استعداد درخشان در دانشکده تجارت و مالیه خبر داد و اعلام کرد: سرفصل‌های مقطع دکتری چهار رشته مالیات، بیمه، بانکداری و تجارت برای اولین بار توسط دانشکده تجارت و مالیه انجام شده و پس از تصویب، اولین دوره پذیرش دانشجو در این رشته‌ها از مهر ماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.

استاد دانشکدگان مدیریت دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: تمام رشته‌های دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران در تعامل کامل با ارکان، نهادها، فعالان بازار و صنعت و به صورت کاملاً کاربردی طراحی شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن