امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام‌نور و غیر انتفاعی در سال 96

آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام‌نور و غیرانتفاعی 96 - 97

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مرحله تکمیل ظرفیت مؤسسات غیردولتی و دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۹۶ امروز ۳۰ آبان ماه پایان می‌پذیرد.

حسین توکلی‌ مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی‌ پیش‌بینی شده تکمیل ظرفیت‌ پذیرش رشته‌های تحصیلی آزمون‌ سراسری سال ۹۶ مؤسسات‌ غیردولتی  و دانشگاه‌ پیام نور که از ۲۹ مهر‌ ماه آغاز شده است تا پایان امروز سه‌شنبه ۳۰ آبان ماه ادامه دارد.

وی بیان کرد: در مرحله تکمیل ظرفیت‌ حتی داوطلبانی‌ که در مرحله انتخاب رشته‌ ثبت‌نام نکرده‌ نیز می‌توانند در تکمیل ظرفیت‌ کد رشته‌ محل مورد علاقه خود را انتخاب کنند و همچنین داوطلبان باید‌ با در دست داشتن مدارک لازم به محل قبولی خود مراجعه‌ کنند‌.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور با بیان اینکه داو‌طلبانی که تا پایان ۳۱ شهریور ماه ۹۶ مدرک دیپلم متوسطه نظام قدیم‌ و یا پیش‌دانشگاهی نظام جدید خود را اخذ کرده می‌توانند در این مرحله از تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور و مؤسسات‌ غیردولتی شرکت‌ کنند‌، افزود: اگر امکان تشکیل کلاس‌ برای آن دسته از داوطلبان‌ برای ترم‌ دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ باشد‌ داوطلبان علاقمند باید‌ تا پایان ۳۰ بهمن‌ ماه ۹۶ مدرک‌ دیپلم متوسطه نظام قدیم و یا پیش‌دانشگاهی نظام جدید خود را اخذ کرده باشند تا اجازه‌ تحصیل به این افراد‌ داده شود‌.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام‌نور و غیر انتفاعی در سال ۹۶”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *